2017-2018 ÖZEL AKDENİZ OKULLARI EĞİTİM ÖĞRETİM ve İDARİ KADROMUZ

İDARİ KADRO

  • Ercan ELMAS
    Lise Müdürü & İngilizce Öğretmeni
  • Emel ÖZDEMİR
    İlkokul Ortaokul Müdürü
  • Semiha ASLAN
    Halkla İlişkiler Müdürü
  • Selahattin DİKİCİ
    Lise Müdür Yardımcısı & Matematik Öğretmeni
  • Evren ÖZYANDI
    Ortaokul Müdür Yardımcısı & Fizik Öğretmeni
  • Selma DUYMAZ
    İlkokul Müdür Yardımcısı & Rehber Öğretmeni

REHBERLİK

  • Ebru BOZDAŞ
    İlkokul Rehberlik Öğretmeni
  • A. Sıla İNCE
    Ortaokul Rehberlik Öğretmeni
  • Samet MENDEŞ
    Ortaokul Rehberlik Öğretmeni
  • Muhteber İRTENİ
    Lise Rehberlik Öğretmeni

ANASINIFI ÖĞRETMENLERİ

  • Eren YÜCE YALKIN
    Anasınıfı Öğretmeni
  • Zozan YILMAZ
    Anasınıfı Öğretmeni
  • Gülşah ERDAL
    Anasınıfı Öğretmeni

SINIF ÖĞRETMENLERİ

  • Makbule ŞENOL
    Sınıf Öğretmeni
  • Gülay CAN
    Sınıf Öğretmeni
  • Beyhan ALANBAY
    Sınıf Öğretmeni
  • Galip YALÇIN
    Sınıf Öğretmeni
  • Bahriye DİLSİZ
    Sınıf Öğretmeni
  • Gökçen AGAN
    Sınıf Öğretmeni
  • Nilgün DOVAN
    Sınıf Öğretmeni
  • Nurşen KATI BABURŞAH
    Sınıf Öğretmeni
  • Fulya PAMUKÇU
    Sınıf Öğretmeni
  • Muhteber YEDİGÖZ
    Sınıf Öğretmeni
  • Gülşen GÖKÇEN
    Sınıf Öğretmeni
  • Hilal TOSUN GÜL
    Sınıf Öğretmeni
  • Ayşe YILMAZ
    Sınıf Öğretmeni

TÜRKÇE - TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI BÖLÜMÜ

  • Berdeste ÇÖMELEK
    Zümre Başkanı & Türkçe Öğretmeni
  • Makbule KESKİN
    Türkçe Öğretmeni
  • Dilay ÖZTÜRK
    Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
  • Gülsen ÖZDEMİR
    Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
  • Yeşim BOĞA
    Türkçe Öğretmeni
  • Hamit ALPASLAN
    Türkçe Öğretmeni

MATEMATİK BÖLÜMÜ

  • Şule BAYIRDAR
    Zümre Başkanı & Matematik Öğretmeni
  • Gökhan ÇETİN
    Matematik Öğretmeni
  • İbrahim ARICIOĞLU
    Matematik Öğretmeni
  • Burçay TARHAN
    Matematik Öğretmeni
  • Seda OKUDUCU
    Matematik Öğretmeni
  • Evre EROĞLU
    Matematik Öğretmeni
  • Sinem BODUK
    Matematik Öğretmeni

FİZİK - KİMYA - BİYOLOJİ - FEN ve TEKNOLOJİ

  • Yavuz Bahadır ÇIRAK
    Zümre Başkanı & Kimya Öğretmeni
  • Rabi BERBER
    Fizik Öğretmeni
  • Emre REYHANİOĞLU
    Fen ve Teknoloji Öğretmeni
  • Seda ATEŞ
    Fen ve Teknoloji Öğretmeni
  • Sezen BATMANOĞLU
    Fen ve Teknoloji Öğretmeni
  • Arzu ÖZÜLKÜ
    Biyoloji Öğretmeni

TARİH - COĞRAFYA - FELSEFE SOSYAL BİLİMLER

  • Durmuş DOĞAN
    Zümre Başkanı & Sosyal Bilgiler Öğretmeni
  • Pınar TEKGÜL
    Sosyal Bilgler Öğretmeni
  • Zeki SARA
    Tarih Öğretmeni
  • Dilşat ÖZMÜSLÜMAN
    Coğrafya Öğretmeni
  • Sibel ÇIRAK
    Felsefe Grubu Öğretmeni
  • Mahmut AY
    Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
  • Fatih Bahrilli
    Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

YABANCI DİLLER

  • Emine Müge YAZAR
    Zümre Başkanı & İngilizce Öğretmeni
  • Pelin ÖZER UZ
    İngilizce Öğretmeni
  • E. Ebru BİLGİÇ
    İngilizce Öğretmeni
  • Filiz BOĞA
    İngilizce Öğretmeni
  • Kübra GÖKAYDINOĞLU
    İngilizce Öğretmeni
  • Yasemin İPEKBAYRAK
    Almanca Öğretmeni
  • Seray GÜZEL
    İngilizce Öğretmeni
  • Sibel ÖZYAZGAN
    İngilizce Öğretmeni
  • Filiz AĞAÇDİKEN
    İngilizce Öğretmeni
  • Selin BUĞUR
    İngilizce Öğretmeni
  • Eda ÖĞÜT
    İngilizce Öğretmeni
  • Dürdane GÜNGÖR
    İngilizce Öğretmeni
  • Handan KAYIRAN
    ALMANCA ÖĞRETMENİ

UYGULAMALI DERSLER

  • Serkan BABAGİRAY
    Zümre Başkanı & Beden Eğitimi Öğretmeni
  • Ramide EFEOĞLU
    Görsel Sanatlar Öğretmeni
  • Seher ÇOKÖZ
    Teknoloji Tasarım ve Görsel Sanatlar Öğretmeni
  • Can ÇİDAL
    Müzik Öğretmeni
  • Özge Berfu TAŞKIRAN
    Müzik Öğretmeni
  • Tuğçe KAYA
    Bilgisayar Öğretmeni
  • Oya Tuğçe ÇİÇEK
    Beden Eğitimi Öğretmeni
  • Ercihan ECEMİŞ
    Beden Eğitimi Öğretmeni