01/09/2016

Özel Akdeniz Okulları olarak bugün eğitim öğretim hayatımızın 30. yılını kutluyor olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Milletlerin dünya üzerindeki varlıklarını ancak yüksek seviyeli eğitim almış kuşaklar sayesinde geliştirebildikleri çağımızda misyonumuzun bize yüklediği sorumlulukla Ulu Önderimiz M. Kemal ATATÜRK'ün ilkelerinden güç alarak 29 yıldır eğitim-öğretimimizi sürdürmekteyiz.

Geride bıraktığımız 29 yıl içerisinde sürekli gelişen; her yıl güçlenen vizyonumuz ile yenilikçi, güvenilir, tarafsız,şeffaf ve katılımcı bakış açımızla eğitim-öğretim sistemine ve siz Adana halkına bundan sonra da olumlu katkılar sağlamayı amaçlıyoruz.

1987'de ilk açıldığımız günden itibaren eğitim-öğretimin her aşamasında öğrenci,öğretmen ve aileyi ayrılmaz bir bütünün parçaları olarak görüp beklentilere uygun bir biçimde var olan eğitim yaklaşımımızı bundan sonraki yıllarda da devam ettirme arzusu içinde olacağız.

Eğitime gönül verenlerin,okulu olarak 29 yıllık tarihimizde emeği geçen öğrencilerimize, velilerimize, öğretmen ve yol arkadaşlarımıza gelişmemiz ve büyümemiz için desteklerini esirgemeyen "Sevgili Adanalılara" teşekkür ediyor; 2016-2017 eğitim-öğretim yılının hepimize hayırlı olmasını diliyoruz.

Başarı ve güzellikleri paylaşmak dileğiyle
DOĞUM GÜNÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN

Diğer Haberler